درباره ما

داستان و ارزش های ما

شرکت زیبافرین آرا مفتخر است محصولات آرایشی , بهداشتی و درمانی که دارای مجوز بهداشتی و لیبل اصالت میباشد را با ضمانت کاملا اصل و بدون واسطه در اختیار هم وطنان عزیز قرار دهد. همچنین فروشگاه زیبافرین آرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن و مجوز وزارت بهداشت و درمان را دارا می باشد و تمامی محصولات توسط متخصصین مورد تجویز است.

سرم تقویت مژه متد 1 768x957 - درباره ما
سرم ضد جوش متد11 - درباره ما
c - درباره ما
سرم تقویت مژه - درباره ما

جستجو ، انتخاب و خرید آنلاین

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش کاربران فضای مجازی؛ تهیه نیازهای روزمره، هفتگی و ماهانه به شیوه آنلاین بر روی عادات خرید و سبک زندگی افراد تاثیر قابل توجهی داشته است. امروزه افراد ترجیح می‌دهند خرید خود را با جستجو در اینترنت و فروشگاه های آنلاین انجام دهند تا در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند و با راحتی بیشتر محصولات متنوع تری را جهت خرید، بررسی و انتخاب کنند.

اما آیا همه فروشگاه‌های آنلاین محصولات مورد نیاز افراد را با قیمت و کیفیت مناسب پوشش می دهند؟ آیا کیفیت ارائه خدمات جهت سفارش و تحویل، دقیق و رضایت بخش است؟

آیا مشتریان در صورت داشتن تجربه خرید ناخوشایند، امکان استفاده از سایر فروشگاه‌های آنلاین جهت برآورده کردن نیازهای خود را خواهند داشت؟ زندگی امروزه نیازمند بستر خرید جدید و مطمئنی است تا علاوه بر برطرف کردن نیازها، تجربه کاربری خوب و قابل اعتمادی را برای خریداران فراهم کند.

متد زیبایی بهترین و با کیفیت ترین محصولات پوست و مو را عرضه می­نماید. همواره از اولویت­های متد زیبایی ارائه محصولات با تخفیف بیشتر و با کیفیت بالاتر است

همه پیشنهادات
را پیدا کنید

تیم خدمات مشتری ما اینجاست تا کمک کند

حمل و نقل سریع به تمام نقاط کشور

تجارت و فروش قراردادی